Yeni Arayüzümüz ile Karşınızdayız

Merhaba websitemiz yeni arayüzüne ve yeni sürümüne yükseltilmiş olup, öğrenmenizi kolaylaştıracak araçlar ve gereçler eklenmeye devam edilmektedir.

Pek çok kişi İngilizceyi ana dili İngilizce olan bir hocayla öğrenmek ister ancak çok az kişi ana dili ingilizce olan bir ülkede yaşayarak ingilizce öğrenebilir. Peki bu durumda kişiler ne yapabilir? Skype ile anadili ingilizce olan hocalarla ingilizce öğrenmek!
Evinizin konforunda uzaktan eğitim yöntemiyle telaffuz, anlama, yazma, dil bilgisi ve konuşma ile ilgili becerilerinizi geliştirebilir ayrıca günlük konuşma dilinde kullanılan yaygın deyimler ve ifadeleri de öğrenebilirsiniz. Uzaktan İngilizce yöntemi ingilizce seviyesi "Intermediate" ve "Advanced" olan öğrenciler için uygundur.
Dersler Amerikalı hoca tarafından her öğrenci için bireysel olarak verilmekte olup, isteğe göre grup olarak da verilebilmektedir. Fakat genelde öğrenciler birebir hoca ile pratik yapmak amacıyla bireysel dersleri tercih etmektedirler. Hocamız öğrencilerinin ingilizce seviyesini yükseltmek ve konuşma pratiğini geliştirmek için yaratıcı ve dil bilgisine yönelik öğretme metotlarını kullanmaktadır. Skype ile evinizden ayrılmaya gerek kalmadan uzaktan eğitim ile ders alabilirsiniz. Dersler öğrencinin seviyesi ve hangi amaçla ingilizceyi kullanacağı ile ilgilidir. Hocamız normalde her konuştuğunu yazıya da aktarmaktadır bu sayede öğrenciler ileride Skype üzerinden dersleri tekrar etme şansı bulmaktadırlar. Ama seviye ilerledikçe birebir konuşma şeklinde dersler ilerlemektedir. Dersler hocamızın eğlenceli anlatışı ile renklenmektedir.
Her yeni öğrenci için, öncelikle tanışma ve  hocanın ingilizcenizi geliştirmenize nasıl yardım edebileceği konularıyla ilgili 20 dakikalık ücretsiz deneme dersi verilmektedir.

Skype Programını İndirin!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Facebook'ta Bizi Beğenin !