Kaydol

►Amerikalı “Native Speaker” ►Birebir ders ►Evinizden veya ofisinden ders alın ►Ders saatlerinize siz karar verin ►Çok uygun fiyata ders alın ►Tek ihtiyacınız Skype, bilgisayar ve internet ►Kelime haznenizi geliştirin ►Konuşulanları daha iyi anlayın ►Gramere uygun yazılar yazın ► İş ve sosyal hayatınızda kendinizi daha iyi ifade edin

Gönderen Tarih Ocak 01, 2017 Toplamda Hiç Yorum Yok

Girişimci Nasıl Olunur - Girişimci Filozof
Girişimci Nasıl Olunur - Girişimci Filozof
Girişimci nedir, girişimci nasıl olunur  ?
Bir sorunu çözmeye yönelik düşünceleri olmalıdır. Var olan daha önce yapılmış olan bir şeyin faydasını maksimize etmeye odaklanır. Verileri toplar, planlar yaparak karlılık için yatırım yapar.

Öncelikle girişimin kaynağı önemlidir, bir girişimci çevresinden etkilenir eşi, dostu,ailesi kısacası etrafında yaşayan insanların sorunlarına çözüm üretecek şeyler bulmaya odaklanır yani çevresinden etkilenir. '' Keşke şöyle olsaydı'' dediğiniz şeyler için mutlaka girişimde bulunun, fakat '' Şöyle olabilir mi ? ''  dediğiniz konular hakkında daha fazla veri toplayın, daha fazla anket yapın. Girişimci nasıl olunurGirişim fikri bulmak, kesinlikle ve kesinlikle bakış açınızı değiştirmekle mümkündür.Girişim fikrinizi hayata geçirmeden önce çok iyi bir piyasa araştırması yapmalısınız.Aslında önümüzdeki yıllarda en fazla girişimciliğin gerçekleşeceği model diyebiliriz belki de buna. Şirket içi girişimcilikten hareketle girişimcilik olarak da yorumlayabiliriz. Şöyle ki hangi firmada ne iş yaptığınız önemsiz olacak şekilde, çalıştığınız firmayı dışarıdan hizmet vermeye ikna edebilirseniz ve karşılığında fatura keseceğinizi söylerseniz, “hizmet kalitesi ve verimliliğin düşmeyeceğine emin olduktan sonra” her firma istisnasız bu teklifi kabul edebilecektir. Çünkü giderlerinin fatura karşılığı olması da daha ekonomik bir durumdur.
Sonraki
« Prev Post
Önceki
Next Post »