Kaydol

►Amerikalı “Native Speaker” ►Birebir ders ►Evinizden veya ofisinden ders alın ►Ders saatlerinize siz karar verin ►Çok uygun fiyata ders alın ►Tek ihtiyacınız Skype, bilgisayar ve internet ►Kelime haznenizi geliştirin ►Konuşulanları daha iyi anlayın ►Gramere uygun yazılar yazın ► İş ve sosyal hayatınızda kendinizi daha iyi ifade edin

Gönderen Tarih Ocak 01, 2017 Toplamda Hiç Yorum Yok

Mersin Türkü Bar 

Mersin Türkü Bar olarak listenin başında gelen işletmelerden birtanesi Üç Maymun Bar dır. Mersinde eğlence mekanı arıyorsunuz ve yaşınız gereği veya müzik zevkiniz gereği  biraz daha anadolu ezgileri ve özgün müzik yapan bir mekan arıyorsunuz. Üç Maymun Bar Mersinde Türkü bar işletmesi olarak en iyilerinden birtanesidir. Bende burayı ziyaret ettim. Gerek hizmet kalitesi anlamında gerekse lezzet anlamında en üst kalitede bir mekan. işletme sahipleri gayet ilgili ve alakalı nezih bir mekan. Ayrıca çalışan personellerde hizmet konusunda gayet titizler. Sizde  Mersinde geldiyseniz bu mekanı ziyaret edebilirsiniz. Halaylarla, sazlarla, sözlerle bu mekan çok sıcak ve içten bir mekan.

Üç Maymun Türkü Bar

Mersin Türkü Bar araşında iseniz Üç Maymun Bar tam size göre bir mekan. Alkollü alkolsüz içecekleri ile birbirinden lezzetli yemekleri sac kavurmaları salataları ile alkollü alkolsüz kokteylleri ile eğlencenin tadını çıkaracağınız bir mekan. Üç Maymun Barın iki şubesi mevcut bir tanesi Mersin Viranşehir de diğeri Üniversite caddesinde. Rezervasyon yaptırmak için Ergün Karakuş ile görüşebilirsiniz. 0507 315 20 03 numaradan ulaşarak rezervasyon konusunda yardım isteyebilir. Ayrıca www.ucmaymun.com.tr adresinden ziyaret ederek adresi navigasyon yardımıyla öğrenip ulaşabilirsiniz. Yalnız gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Çat kapı gidildiği zaman boş yer bulmak biraz daha zor oluyor. Benim adımı vererek referans olarak %20 indirim ile yiyip, içip gönül rahatlığı ile eğlenebilirsiniz. yazımı okuduğunuz için teşekkürler.
Sonraki
« Prev Post
Önceki
Next Post »