Skype ile İngilizcePek çok kişi İngilizceyi ana dili İngilizce olan bir hocayla öğrenmek ister ancak çok az kişi ana dili ingilizce olan bir ülkede yaşayarak ingilizce öğrenebilir. Peki bu durumda kişiler ne yapabilir? Skype ile anadili ingilizce olan hocalarla ingilizce öğrenmek!

Evinizin konforunda uzaktan eğitim yöntemiyle telaffuz, anlama, yazma, dil bilgisi ve konuşma ile ilgili becerilerinizi geliştirebilir ayrıca günlük konuşma dilinde kullanılan yaygın deyimler ve ifadeleri de öğrenebilirsiniz. Uzaktan İngilizce yöntemi ingilizce seviyesi "Intermediate" ve "Advanced" olan öğrenciler için uygundur.

Dersler Amerikalı hoca tarafından her öğrenci için bireysel olarak verilmekte olup, isteğe göre grup olarak da verilebilmektedir. Fakat genelde öğrenciler birebir hoca ile pratik yapmak amacıyla bireysel dersleri tercih etmektedirler. Hocamız öğrencilerinin ingilizce seviyesini yükseltmek ve konuşma pratiğini geliştirmek için yaratıcı ve dil bilgisine yönelik öğretme metotlarını kullanmaktadır. Skype ile evinizden ayrılmaya gerek kalmadan uzaktan eğitim ile ders alabilirsiniz. Dersler öğrencinin seviyesi ve hangi amaçla ingilizceyi kullanacağı ile ilgilidir. Hocamız normalde her konuştuğunu yazıya da aktarmaktadır bu sayede öğrenciler ileride Skype üzerinden dersleri tekrar etme şansı bulmaktadırlar. Ama seviye ilerledikçe birebir konuşma şeklinde dersler ilerlemektedir. Dersler hocamızın eğlenceli anlatışı ile renklenmektedir.

Her yeni öğrenci için, öncelikle tanışma ve  hocanın ingilizcenizi geliştirmenize nasıl yardım edebileceği konularıyla ilgili 20 dakikalık ücretsiz deneme dersi verilmektedir.

Ücretsiz Deneme Dersi için Tıklayınız!

Skype Programını İndirin!Öğrenci Yorumlarından Bazıları: 
Hasan Bey , Hakim "Hocamızdan bu güne kadar yaklaşık 75 saat ders aldım. Kendisi işine aşk derecesinde bağlı olan birisi. Hoca ile çalışırken İngilizcenin ne kadar güzel ve bir o kadar da kolay bir dil olduğunu kavradım. Bir dili öğrenmek demek aslında o dilin doğup büyüdüğü kültür ortamını da bilmeyi gerektiriyor. Bu noktada da hocamızın yeterli donanıma sahip olduğunu, tarih, edebiyat ve felsefe alanlarında kendini yetiştirmiş olduğunu "dilim yettiğince" anladım. Hoca dan ders almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Eminim kendileri pişman olmayacaklar ve bana kendileri hak vereceklerdir. Denemesi bedava:)))))"

Hakan Bey, Mühendis "Uzun süre Skype üzerinden ders aldım ve hocanın eğlenceli ve programlı ders anlatış şekli ile hiç sıkılmadan İngilizcemi ilerlettim. Ana dili İngilizce olan bir hocayı tercih etmem konusunda beni haklı çıkarmakla kalmadı, ayrıca tüm bu işleri çok ucuza halletmemi de sağladı. Bunun yanında, iş İngilizcesi konusunda da ciddi faydası oldu. Hocamıza her zaman teşekkürü bir borç bilirim…"

Ahmet Bey, Araştırma Görevlisi "Hoca ile konuşurken bir arkadaşınızla konuşuyor gibi hissedeceksiniz ama bu arkadaş size ingilizceyi öğreten cinsten. Bir öğretmen olarak tarzını örnek alıyor, öğrencisi olmaktan da kendimi mutlu addediyorum."
Doğan Bey, İşletmeci ve Çevirmen "Yabancı Dili öğrenme ve konuşma becerilerinin kalıplaşmış gramer teknikleriyle değil, bir çocuğun ana dilini öğrenirken yaşadığı süreçleri referans alarak ve doğru bir yöntem geliştirerek bunu başaran sayın hocamızın bu konuda öncü olduğu büyük bir gerçek. Bu metodun tüm yabancı dil eğitim kurumlarında ve yabancı dil eğitimi veren üniversitelerde benimsenmesini şiddetle tavsiye ediyorum."

Yasemin Hanım, Öğrenci "Hocanın dersleri keyifli, diğerlerinden farklı, kendine özgü bir tarzı var."
 

Naci Bey, Pilot "Evet arkadaşlar aslında bu yorumu yapmak istemiyorum biraz kıskançlık bugüne kadar çok öğretmenle çalıştım fakat  Skype'ta  Beast bir numara herkese tavsiye ederim aynı zamanda bilgi almak isteyen beni de arayabilir."

İsmail Bey, Avukat "Hocamla yaptığım dersten son derece memnunum. Yeni keşfettiğim bu yöntemle ingilizceyi komplike bir şekilde öğrenmenin yolu açıldı. Kısa zamanda fark edilir derecede bir gelişme olduğunu gözlemledim. Hocamın sabırlı ve örneklemeli ders anlatımı çok faydalı. Kişinin düzeyine ve yaşadığı zorluklara bağlı olarak ortaya çıkan sorunları çözme noktasında verimli ve interaktif bir ders"
Derslere başlamak çok kolay.Ücretsiz  deneme dersi için hemen şimdi iletişime geçiniz.

13 yorum:

 1. Arkadaslar herkeze tavsiye ederim. Hoca kendini her konuda iyi yetistirmis. Ingilizcenizin ilerlemesi konusunda size cok yarari olacagini dusunuyorum ayrica ucrette cok uygun M Naci AKBAS

  YanıtlaSil
 2. çok teşekkürler güzel yorumlar için

  YanıtlaSil
 3. I can say that where were we to the teacher that is a good bound to learn something from both side. If you have a little knowledge about English then you might get a good start with Skype's lessons with that teacher who is good at teaching English. I highly recommend you that.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Sinan bey güzel yorumlar için.

   Sil
 4. http://www.englishdom.com/en/ very nice service when you have no free time to attend language courses. I recommend :)

  YanıtlaSil
 5. Merhaba.... My name is Didik... i would like to be your partner in English... please add my skype: facebook:didikandriawan... Tesekkur Ederim

  YanıtlaSil
 6. Hoca çok iyi gerçekten tavsiye ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederiz iyi çalışmalar

   Sil
 7. Izmir ve Ceşmede online Skype İngilzce dersleri veriyorum. Akademik, Business ve Genel İngilizce, IELTS hazırlama. Yazın 9 senedir University of Leicester ve Durham University calışıyorum ve Izmirde 5 senedir Izmir Ekonomi Üniversitede çalıştım. Who would like English lessons on Skype?

  https://www.facebook.com/groups/karlsenglish/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. skype adresım ferhat163547 eklerssenız konusalım sartları

   Sil
  2. skype adresim 163547 eklersenız konusalım sartları

   Sil
 8. Dear Karl
  please leave your e-mail address..

  YanıtlaSil
 9. Dear Karl please write your e-mail here.

  YanıtlaSil

Facebook'ta Bizi Beğenin !