Neden Skype?Skype ingilizce ana dili ingilizce olan hocamız tarafından verilmektedir. Hocamız Skype ile aynı zamanda konuşup yazmaktadır. Böylece sadece konuşma değil, dinleme ve yazma yeteneklerinizi de geliştirebilirsiniz. Kayıt programı ile derslerinizi kaydedebilirsiniz.

Anadili ingilizce olan öğretmenle yapacağınız pratikler sizi istediğiniz hedeflere ulaştıracaktır. Tabiki bu gelişimde sizinde katkınız çok büyük. Skype öğretmeninizle derse başlamadan önce hedeflerinizi belirlemeniz çok önemli. Eğer hocaya hedeflerinizi iyi bir şekilde açıklarsanız hoca size ona göre bir ders planı uygulayacaktır. Pratiğe dönük bir ders istiyorsanız Skype ile en azından haftada 3-4 kez ders almanız faydalı olacaktır. Pratik İngilizceyi Skype ile öğrenmek en iyi yollardan biridir. Çünkü her an yanınızda anadili ingilizce olan bir kişi bulamayabilirsiniz. Ama Skype ile istediğiniz zaman bu mümkün. Ne kadar pratik yaparsanız o kadar hızlı düşünecek ve hızlı cevap vereceksiniz. Skype öğretmeniniz seviyenize göre konular seçecek bu arada gramer konularıda tekrar edilerek sizin bu konuda da gelişiminize katkıda bulunacaktır.

Skype ile derslerin sanal ortamda olması 'ya yanlış yaparsam ve çevredekiler bana gülerse' gibi kaygıları ortadan kaldırıyor.Böylece daha rahat ve korkusuz konuşabiliyorsunuz. Skype ile ingilizce öğrenmenin bir diğer avantajı ise istediğiniz gün ve saatte ders alabilme imkânınızın olması.

Trafiğe takılma derdi yok veya hava şartlarından etkilenme gibi bir durum yok. 

Evinizin konforunda ana dili ingilizce öğretmeninizle isterseniz rahat ev kıyafetleriniz ile ders alabiliyorsunuz. Skype ile ayrıca derslerin bireysel olması paranızın hakkını almanızı sağlıyor. Hoca o saatte sadece sizinle ilgilendiği için kalabalık sınıf sorunundan da kurtulmuş oluyorsunuz. İstediğiniz konular üzerine pratik yapabiliyorsunuz. Hoca ilgi alanlarınızı soruyor ve ona göre dersler işleniyor. Artık ingilizce konuşamıyorum demek yok. Çünkü hocanın fiyatları gayet makul.

Online İngilizce derslerinizde Amerikalı hocanız size yardımcı olacak. Hocanız ingilizcenizin gelişmesine yardımcı olmak için mikrofonun diğer ucunda sizi bekliyor olacak. Tek yapmanız gereken şey Skype programını bilgisayarınza kurmak ve kesintisiz bir internet ve bir mikrofon sahibi olmak. Bu kadar basit. Trafik derdi yok derse geç kaldım korkusu yok.

Evinizin konforunda ders almayı denemek ayrıca bedava. Deneme dersleri hoca tarafından ücretsiz verilmektedir. Amerikalı hocamız yaklaşık 14 yıldır Skype üzerinden Türk vatandaşları dahil diğer Dünya vatandaşlarına ders vermektedir. Kendine has üslubu ile öğrenciler tarafından hem çok sevilmekte hem de ingilizcelerini geliştirmektedirler. İkinci dil olarak İngilizceyi öğrenmek isteyen kişiler kesinlikle öğretmenimizi denemelidirler.

Konuşma dersleri için hocamızı seçiniz. Pişman olmayacaksınız.

Hocamızdan ders almak isterseniz lütfen iletişime geçiniz.

E-mail:richard.groban@yahoo.com

Telefon:05464425707

5 yorum:

 1. http://www.english.com/en/ derslere katılamayacak kadar sınırlı çalışma süreniz varsa çok faydalı bir servis :)

  YanıtlaSil
 2. http://www.english.com/en/ derslere katılamayacak kadar sınırlı çalışma süreniz varsa çok faydalı bir servis :)

  YanıtlaSil
 3. Skype Dil Pratiği android uygulaması : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skypelanguagepractiche.mesutde.skypelanguagepractice&hl=tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel bir uygulama teşekkürler

   Sil
  2. Güzel bir uygulama teşekkürler

   Sil

Facebook'ta Bizi Beğenin !