Öğrenci Yorumları

Hasan Bey , Hakim "Hocamızdan bu güne kadar yaklaşık 50 saat ders aldım. Kendisi işine aşk derecesinde bağlı olan birisi. Hoca ile çalışırken İngilizcenin ne kadar güzel ve bir o kadar da kolay bir dil olduğunu kavradım. Bir dili öğrenmek demek aslında o dilin doğup büyüdüğü kültür ortamını da bilmeyi gerektiriyor. Bu noktada da hocamızın yeterli donanıma sahip olduğunu, tarih, edebiyat ve felsefe alanlarında kendini yetiştirmiş olduğunu "dilim yettiğince" anladım. Hoca dan ders almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Eminim kendileri pişman olmayacaklar ve bana kendileri hak vereceklerdir. Denemesi bedava:)))))"

Hakan Bey, Mühendis "Uzun süre Skype üzerinden ders aldım ve hocanın eğlenceli ve programlı ders anlatış şekli ile hiç sıkılmadan İngilizcemi ilerlettim. Ana dili İngilizce olan bir hocayı tercih etmem konusunda beni haklı çıkarmakla kalmadı, ayrıca tüm bu işleri çok ucuza halletmemi de sağladı. Bunun yanında, iş İngilizcesi konusunda da ciddi faydası oldu. Hocamıza her zaman teşekkürü bir borç bilirim…"


Ahmet Bey, Araştırma Görevlisi "Hoca ile konuşurken bir arkadaşınızla konuşuyor gibi hissedeceksiniz ama bu arkadaş size ingilizceyi öğreten cinsten. Bir öğretmen olarak tarzını örnek alıyor, öğrencisi olmaktan da kendimi mutlu addediyorum."

Doğan Bey, İşletmeci ve Çevirmen "Yabancı Dili öğrenme ve konuşma becerilerinin kalıplaşmış gramer teknikleriyle değil, bir çocuğun ana dilini öğrenirken yaşadığı süreçleri referans alarak ve doğru bir yöntem geliştirerek bunu başaran sayın hocamızın bu konuda öncü olduğu büyük bir gerçek. Bu metodun tüm yabancı dil eğitim kurumlarında ve yabancı dil eğitimi veren üniversitelerde benimsenmesini şiddetle tavsiye ediyorum."

Yasemin Hanım, Öğrenci "Hocanın dersleri keyifli, diğerlerinden farklı, kendine özgü bir tarzı var."

Naci Bey, Pilot "Evet arkadaşlar aslında bu yorumu yapmak istemiyorum biraz kıskançlık bugüne kadar çok öğretmenle çalıştım fakat  Skype'ta  Beast bir numara herkese tavsiye ederim aynı zamanda bilgi almak isteyen beni de arayabilir."

İsmail Bey, Avukat "Hocamla yaptığım dersten son derece memnunum. Yeni keşfettiğim bu yöntemle ingilizceyi komplike bir şekilde öğrenmenin yolu açıldı. Kısa zamanda fark edilir derecede bir gelişme olduğunu gözlemledim. Hocamın sabırlı ve örneklemeli ders anlatımı çok faydalı. Kişinin düzeyine ve yaşadığı zorluklara bağlı olarak ortaya çıkan sorunları çözme noktasında verimli ve interaktif bir ders"

2 yorum:

Facebook'ta Bizi Beğenin !